Чай

Асортимент чаю компанії Gastronom представлений преміальним німецьким чаєм Althaus та новою чайною колекцією ERBE.

Althaus

Althaus – це орієнтована на якість торгова марка, що відноситься до преміум-класу. Althaus об’єднує в собі високу якість, багатовікові чайні традиції і сучасні методи виробництва, оригінальні чайні композиції та інноваційний дизайн.

Асортимент Althaus представлений широким спектром чаю – від класичних сортів до ексклюзивних купажів, авторських фруктових та трав’яних міксів. Він включає в себе понад 60 сортів листового чаю, порційний чай різних форматів і стильні фірмові аксесуари.

Якість Althaus – це надійні постачальники, обробка та фасування на найбільших фабриках з розфасування чаю Німеччини, налагоджена система перевірки якості та сертифікації відповідно до норм ЄС.

Чай Althaus знайшов своїх шанувальників в 60 країнах світу, його по достоїнству оцінили гості таких фешенебельних закладів, як Sheraton Palace, Sacher Hotel, Swissotel, Grand Hotel, Grand Hyatt, Park Inn, The Ritz-Carlton Hotels, Angleterre Hotel і багатьох інших.

ERBE

ERBE – власний бренд компанії. ERBE – це нова чайна колекція, яка поєднала в собі чайні традиції різних країн, передові тенденції розвитку світової чайної індустрії і чітку спрямованість на сегмент HoReCa.

Ви можете почати співпрацю з «Гастроном» прямо зараз, відправивши запит!

Наші бренди