Обладнання

Gastronom представляє широкий асортимент кавового обладнання провідних світових виробників. Наші фахівці допоможуть вибрати для Вас відповідне обладнання для правильного ведення кавового бізнесу.

La Cimbali

Італійська компанія La Cimbali вже протягом 90 років спеціалізується тільки на створенні та удосконаленні кавоварок еліт-класу.

Сьогодні La Cimbali – світовий лідер на ринку виробництва професійних машин для приготування кави еспресо. Кавові машини La Cimbali експортуються більш ніж в 100 країн світу.

Успіх компанії пояснюється високою якістю виробленого обладнання, ефективністю сервісного обслуговування та істотними інвестиціями, здійснюваними компанією з метою підтримки технологічного лідерства в цій галузі.

Вся продукція La Cimbali проходить ретельне тестування перед складанням і відправкою з фабрики. Електронні частини конструюються і удосконалюються спеціально для використання на машинах La Cimbali. Вони мають високі результати тестів на тривале використання в несприятливих умовах роботи. Конструкція машин розрахована з урахуванням максимальної зручності технічного обслуговування. Особливо ретельно розробляється дизайн кавових машин, що встановлюються в громадських місцях, кафе і ресторанах.

Astoria C.M.A.

Італійська компанія Astoria C.M.A. спеціалізується на виробництві професійних кавоварок і теплового обладнання. Продукція, що випускається з успіхом використовується на громадських підприємствах різних типів: від спеціалізованих кав’ярень до елітних ресторанів. На даний момент компанія є визнаним лідером в своєму сегменті ринку. Новий завод, відкритий в 2007 році в місті Тревізо (Італія) виробляє близько 70000 одиниць продукції на рік!

При виробництві кавоварок Astoria використовує бойлери великого об’єму і чудові комплектуючі, що забезпечує виняткову надійність і вражаюче виконання. Компанія прагне звести до мінімуму відходи виробництва, раціоналізувати робочі процеси і процедури складання машин. Завдяки цьому, ціни на випускаються машини в середньому нижче, ніж у конкурентів. При цьому продукція компанії має вражаючі технічні та експлуатаційні характеристики.

C.M.A. Astoria стала провідним світовим виробником, який запропонував новий дизайн кавоварок. Широкий асортимент включає в себе моделі, виготовлені як в класичному виконанні, так і в стилях модерн, авангард і ретро. Виробництво сертифіковане за стандартом ISO 9001. Відповідність сучасним вимогам є гарантією відмінної якості і стовідсоткової надійності кожного пристрою.

Ви можете почати співпрацю з «Гастроном» прямо зараз, відправивши запит!

Наші бренди